Neomounts Wall mount | WL30-550BL16 TV mount wall | 42-86 " | Maximum weight (capacity) 60 kg | Black
- TootjadNeomounts
- Mudel: WL30-550BL16
- Saadavus: 3
-
39€
Neomounts Wall mount | WL30-550BL16 TV mount wall | 42-86 " | Maximum weight (capacity) 60 kg | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 2.30 mm |
| Gross height (mm) | 46.00 mm |
| Gross weight | 2.50 kg |
| Gross width (mm) | 73.50 mm |
| Maksimaalne ekraanisuuruse sobivus | 86 " |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 60 kg |
| Net weight | 1.80 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | 600x400 mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | 100x100 mm |
| Paigutus | Wall mount |
| Paper/Pasteboard | 560.00 g |
| Plastic (No PET) | 140.00 g |
| Producer | Neomounts |
| Screen size compatibility | 42-86 " |
| Tare weight (kg) | 0.70 kg |
| Toote nimetus | WL30-550BL16 TV mount wall |
| Toote värv | Black |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 100x100, 100x150, 100x200, 120x120, 150x200, 200x100, 200x150, 200x200, 200x300, 200x400, 300x100, 300x200, 300x300, 350x350, 400x200, 400x300, 400x400, 440x400, 500x400, 600x200, 600x300, 600x400 mm |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 60 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: neomounts wall mount wl30-550bl16 tv mount wall 42-86 maximum weight capacity 60 kg black, wl30-550bl16, neomounts, kinnitusvahendid, laua ja seinakinnitused





